CoCo

BRAZILSKÉ KERATINOVÉ OŠETŘENÍ COCO

Keratinové ošetření CoCo je revoluční kúra, která narovná, vyhladí a léčí Vaše poškozené vlasy. Tato kúra obnovuje vitalitu a zpevňuje vnější i vnitřní strukturu vlasu. Po použití budou vlasy jemné, rovné a přirozeně lesklé. Po ošetření se vlasy necuchají a jejich každodenní úprava je otázkou chvilky. Není třeba používat styling k narovnání vlasu. Barvit vlasy můžete za 2 až 3 týdny po ošetření. Pokud se barvíte pravidelně, nejdříve vlasy nabarvěte! Po ošetření nepoužívejte 3 dny žádný styling, sponky nebo gumičky. Po 48 až 72 hodinách vlasy umyjte vhodným šamponem.

Celá aplikace trvá 2 hodiny a Vaše vlasy vydrží rovné a hladké 3 – 4 měsíce. U velmi suchých vlasů a kudrnatých ,je nutné aplikovat keratin opakovaně po jednom týdnu od první aplikace.Kúra obsahuje keratin, který je přirozenou součástí lidských vlasů, kůže a nehtů. Tento protein vyplní dutá místa uvnitř vlasu a pomocí vysoké teploty keramické žehličky se aktivuje. Tím vlasy narovná a vyhladí.

Brazilské keratinové ošetření CoCo je vhodné pro všechny typy a druhy vlasů – barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, krátké, poškozené apod. Nijak vlasy chemicky nenaruší.

Můj typ

Ošetření můžete využít i na jednotlivé partie. Neposlouchá Vás ofina? Zkroťte ji pomocí CoCo narovnáním do požadovaného tvaru.

Důležitá péče na doma

Hydratační šampon s keratinem zanechá vlasy zdravé, lesklé hebké a lépe zpracovatelné.  Neobsahuje CHLORID SODNÝ!

Proměny

Před použitím keratinu.

Coco-009

Coco-007

Po ošetření a narovnání pomocí keratinu.

Coco-005Coco-006

Coco-008Coco-010

CoCo


PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie


 
 
 

Testujeme nový přípravek pro podzim 2019


PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie