Nadace daruj zdrave vlasy

Nikomu ještě nepomohla lítost, pomáhat můžeme jen činy! 
Nadační fond Daruj vlasy chce maximálně podpořit psychickou stránku onkologických pacientů, pacientů s alopecií nebo pacientů po traumatických událostech, jenž trpí částečnou či úplnou ztrátou vlasů. Psychická pohoda u těžce nemocných pacientů je nesmírně důležitým faktorem vedoucí k pozitivní změně zdravotního stavu

JAK MŮŽETE POMOCI VY

                                 Darujte své vlasy

daruj-vlasy2Náš nadační fond chce pomáhat osobám, jenž přišli kvůli nemoci či nehodě o své vlasy, Vy jim naopak můžete pomoci svými! Darujte své vlasy pro dobrý účel. Díky Vašim vlasům, které od nás odkoupí hlavní partner NF společnost ProfiBeauty s.r.o., získáme finanční prostředky, za něž budeme moci

pokrýt náklady výroby paruky, kterou nám za zvýhodněné ceny vyrobí ve vlásenkářské dílně společnosti ProfiBeauty s.r.o. Všichni, kteří darují vlasy, budou uvedeni na seznamu dárců a výše jejich příspěvku bude viditelná na našem

transparentním bankovním účtě.

https://darujvlasy.cz/o-nas/

PODMÍNKY VLASŮ K PŘIJETÍ

  Přijímámeimg_0729

  • dětské vlasy
  • dámské vlasy
  • pánské vlasy
  • vlasy se šedinami
  • celé prošedivělé až šedé vlasy
  • blond, hnědé, černé, ale i melírované či barvené
  • i vlasy ustřižené před lety 

Požadujeme

  • Minimálně 35 cm dlouhé – nejoblíbenější jsou paruky s krátkými vlasy. Protože se však paruky háčkují vlásek po vlásku, musí být minimálně 35 cm dlouhé, protože tím, že se vlásek provlékne, se o několik cm zase zkrátí. Také je nutné vytvořit a sestříhat požadovaný účes. Dříve jsme přijímaly i vlasy pod 35 cm, ale z častých předělávek paruk jsme po zkušenostech od tohoto museli upustit. 35 cm je minimum pro výrobu paruky. 
  • Zdravé – k výrobě paruky potřebujeme zdravé a silné vlasy, příliš křehké vlasy se budou při výrobě lámat.
  • Umyté a učesané – ať už nám budete vlasy zasílat poštou nebo se necháte ostříhat v jednom z našich partnerských

Proč?

Proč jsem se zapojila do tohoto ,,projektu" ?

Rakovina je nemoc, o které je bohužel stále více slyšet. Mám pocit , pokud je někdo v posledních letech vážně nemocný , je to právě kvůli tomuto onemocnění. Bohužel pří léčbě většina pacientú příchází o své vlasy. 

Jen během loňškého roku /2018/ se mezi onkologicky nemocné zařadily dvě mé klientky.  Jedna ma bližší osoba /klientka i kamaradka/ bohužel svůj boj prohrála.  Vím,že je to pro pacienty velice psychicky náročné a přijít o vlasy je pro ně hrozné. Člověk by rád pomohl aspoň trochu. Lékař nejsem a aniž by dotyčná tušila ,byla ona hnací motor pro realizaci mých plánú.

Jak tedy pomúže STUDIO KRÁSY?

V červenci 2018 jsem zahájila  kurz zdravé výživy.Troufám si říct,že patří k těm opravdu důsledným a náročným. Prošla jsem přípravnym kurzem a v březnu 2019 dokončila ZAKLADNÍ KURZ - Poradcem pro výživu. Nyní zahajuji nastavbové studium SPECIALISTA NA VÝŽIVU,který ukončim v červnu/červenci .

Poté mám v plánu a to je DŮlLEŽITÉ kurz pro nemocné rakovinou. To je ta 1.část , kterou bych chtěla pomoci. Více po ukončení studia - podzim 2019.

2.část je NADACE DARUJ VLASY, Mezi partnerské salony se připojím během dubna 2019.

Co to znamená . VY můžete darovat vlasy ,dělka 35 cm.- více ve článku NADACE a na odkazu stránky nadace.

JÁ  Vám zdarma tyto vlasy ustřihnu .Délka minimálně 35 cm . Dostanete darovací certifikat,smlouvu a do 120 dnů uvidíte své jméno na stránkách dárců.Kde jsou zaznamenáni všichni kteří pomohli.

Vím ,že v léčbě nepomohu ,ale psychická pohoda je v každé nemoci velice důležitá.

3. část Trichologie. Z 98% případů po ukončení léčby vlasy narostou. Pokud by byl i poté problem může s udělat čistící procedura a domácí péče Hergen. Více v Trichologie

Ze Studia krásy ZM


PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie