Rekonstrukční řada

Zlatá řada - Gold line byla formulována k zajištění řádné hydratace a potřebné výživy vlasového vlákna.Iideální  pro vlasy poškozené nebo suché, ale také chrání a hluboce vyživuje zdravé vlasy, kterým dodává lesk a plnost.

Proteinová složka extrahovaná ze semen sladkých mandlí vykazuje dvojí účinek: opravuje vlasy, které vypadají poškozené, křehké a ochuzené a hydratuje vlasovou pokožku do hloubky tak, aby vlasy nebyly vysušené a přijímaly základní prvky, které potřebují.

Olej z lískových oříšků a šťáva z aloe vera bojují proti radikálům, které vedou ke stárnutí vlasů.

Extrakt ze zeleného čaje a proteiny extrahované ze sóji jsou dalším zdrojem výživy. Po úplném ošetření s produkty Zlaté řady - Gold Line, pohaslé a vystresované vlasy jsou bohatší, krásnější a chráněny.  vzniku zauzlování vlasů, jsou zase uzavřeny a tím se sníží propustnost škodlivých látek z vnější strany a eliminuje se efekt krepatění zničených konečků.

Zlatá řada - Gold Line je ideální přírodní léčba pro vlasy poškozené nebo suché, ale také chrání a hluboce vyživuje zdravé vlasy, kterým dodává lesk a plnost.

Vánoční balíček č.11-12

balíček č.11 šampon 400ml,bezoplachová péče 400ml, maska,mýdlo stromeček

balíček č.12 - olejíček na konečky vlasů


PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie


 
 

prodej

balíček č.11
balíček č.12
Váš email
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a deset 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).