samooplalovací nástřik

Dsc_0261_4 Nastrik_2

Samoopalovací nástřik je zdravá forma opálení bez škodlivého záření. Nástřik Vám během pár hodin vyvolá na pokožce přirozené opálení, které vydrží až 10 dní. U nás v salonu si můžete vybrat světlý, středí nebo tmavý nástřik opálení. 

Je vhodný pro všechny typy pleti! Díky obsaženým olivovým podtónům vytvoří přirozené opálení i na té nejsvětlejší pokožce, je tedy vhodný i pro úplné bledulky, které se na sluníčku nemohou opálit. 

Jak samoopalovací nástřik probíhá?

Samoopalovací nástřik Vám odborně aplikuje proškolený personál. Kosmetika XEN-TAN nepoužívá automatické kabinky, u kterých hrozí nerovnoměrné opálení. Naši zaměstnanci tak mohou aplikaci přizpůsobit každému zákazníkovi dle jeho potřeby a přání. Díky osobnímu přístupu tak  můžeme všem našim klientům dopřát aplikaci na můru, např.: vyrovnat nerovnoměrné opálení od sluníčka. 

Jak dlouho trvá aplikace?

Samotná aplikace trvá 5-10 minut, máme však pro každého z Vás vyhrazeno více času, abychom se Vám mohli plně věnovat a nabídnout Vám občerstvení formou kávy, prosecca, popřípadě něco sladkého. 

Je aplikace nezávadná?

Aplikace samoopalovacího nástřiku je bezpečná. Aktivní složkou, která vyvolává na pokožce opálení, je DHA. Jedná se o přírodní složku, který se vyrábí při zpracování cukrové třtiny. Neobsahuje parabeny. Samoopalovací kosmetika má velkou výhodu oproti soláriím či opalování na sluníčku u kterých hrozí popálení kůže, zdravotní problémy a v neposlední řadě pokožku vysušují a urychlují tak tvorbu vrásek. 

Jak se na nástřik připravit?

Věnujte pár minut správné přípravě pokožky, jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. Nepodceňujte přípravu, nevěřili byste, jaký rozdíl udělá krátká příprava před aplikací!

Před každou aplikací samoopalovacího přípravku doporučujeme udělat peeling celého těla. Peeling by neměl obsahovat žádné mastné složky či oleje, které by mohly vytvořit nerovnoměrnosti v opálení. Peeling zbaví Vaší pokožku již odumřelých buněk, výsledné opálení je tak rovnoměrné a déle vydrží. 

V den aplikace doporučujeme zvolit tmavší a pohodlné oblečení. Nástřik působí na pokožce 6-8 hodin, po tuto dobu může zabarvit světlé oblečení. Po 6-8 hodinách můžete samoopalovací nástřik smýt. Po sprše již můžete nosit světlé oblečení a nemusíte se obávat zabarvení. 

Jak se o opálení starat?

Aby výsledné opálení vydrželo co nejdéle intenzivní, doporučujeme pokožku pravidelně hydratovat tělovým krémem nebo mlékem. Vyhýbejte se však olejíčkům, ty vymývají samoopalovací kosmetiku rychleji. 

CENA APLIKACE

JEDNORÁZOVÁ APLIKACE................400,-

samoopalovací přípravky na doma

Nohy Voda

Postup-voda-1

FAKE BAKE - Tanning Water

780

Dopřejte vaší pleti hydrataci a krásné opálení s naší samoopalovací vodou Fake Bake! Už během pár hodin si můžete užívat krásné přirozené opálení, které vydrží až 7 dní. Samoopalovací voda je obohacena o výtažky z květů Mučenky pletní, které krásně rozjasní vaši pleť. Balení obsahuje aplikační rukavici ZDARMA! 

produktu

O PRODUKTU 

Jemná samoopalovací voda Fake Bake vám vyvolá nejen krásné přirozené opálení, ale navíc se postará o pečlivou hydrataci vaší pleti. Obsahuje výtažky z květů Mučenky pletní, které krásně rozjasní pokožku. Balení navíc obsahuje profesionální rukavici pro bezchybnou aplikaci zcela zdarma! 

BENEFITY

✓ Hydratace pleti
✓ Snadná aplikace
✓ Výtažky z květů pro rozjasnění pleti
✓ Bez parabenů

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVÁNÍ? 

V kosmetice Fake Bake je obsažena přírodní samoopalovací složka DHA, která na pokožce vyvine opálení během pár hodin. Celý proces funguje podobně jako při opalování na sluníčku, ale bez škodlivého záření. Samoopalovací složka DHA (Dihydroxyacetone) se získává z rostlinných zdrojů, jako je například cukrová řepa nebo cukrová třtina. 

APLIKACE

Před aplikací samoopalovacího přípravku je třeba pokožku důkladně připravit. Jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. 

Doporučujeme udělat si peeling celého těla, který pokožku zbaví již odumřelých částí. Výsledné opálení je díky tomu rovnoměrné a vydrží déle. Vždy aplikujte samoopalovací přípravek na čistou a suchou pokožku. 

Naneste vodu krouživými pohyby na pokožku pomocí aplikační rukavice. Pokud chcete tmavý odstín opálení, nechejte pěnu pár minut zaschnout a naneste další vrstvu. 

Fake Bake

_20190625_204023

_20190625_204054

FAKE BAKE - Flawless

800 K4

Pro nádherné a přirozené opálení si vyberte jeden z nejprodávanějších produktů kosmetiky Fake Bake - FLAWLESS. Samoopalovací sprej vám během pár hodin vykouzlí krásné opálení jako od sluníčka, které vydrží až 10 dní! Sprej se velmi snadno nanáší, je tedy vhodný i pro začátečníky se samoopalováním. A ta krásná vůně kokosu! Balení obsahuje aplikační rukavici pro snadnou aplikaci ZDARMA! 

_20190625_204144

O PRODUKTU

Líbí se vám efekt samoopalovacího nástřiku? Pak si samoopalovací sprej FLAWLESS určitě zamilujete. Během pár hodin vám dodá krásné přirozené opálení jako od sluníčka, které vydrží až 10 dní. Sprej je tmavě zabarvený, snadno si tak ohlídáte bezchybnou a rovnoměrnou aplikaci jako z profesionálního salonu. Velmi rychle se vsákne do pokožky a vytvoří krásné bronzové opálení středního odstínu. 

BENEFITY

✓ Bez parabenů
✓ Snadná aplikace
✓ Přirozené opálení
✓ Dlouhotrvající efekt

JAK FUNGUJE SAMOOPALOVÁNÍ?

V kosmetice Fake Bake je obsažena přírodní samoopalovací složka DHA, která na pokožce vyvine opálení během pár hodin. Celý proces funguje podobně jako při opalování na sluníčku, ale bez škodlivého záření. Samoopalovací složka DHA (Dihydroxyacetone) se získává z rostlinných zdrojů, jako je například cukrová řepa nebo cukrová třtina. 

APLIKACE

Před aplikací samoopalovacího přípravku je třeba pokožku důkladně připravit. Jedině tak bude výsledkem krásné, přirozené a rovnoměrné opálení. 

Doporučujeme udělat si peeling celého těla, který pokožku zbaví již odumřelých částí. Výsledné opálení je díky tomu rovnoměrné a vydrží déle. Vždy aplikujte samoopalovací přípravek na čistou a suchou pokožku. 

Naneste sprej krouživými pohyby na pokožku pomocí aplikační rukavice. Rovnoměrně rozetřete na celé tělo a nechejte působit minimálně 6-8 hodin. Poté se osprchujte.